Ігнатенко віддав філігранний гольовий пас за Бордо у другому матчі поспіль ВІДЕО

25.04.2022 18:42 Андрій Дунець 1568 0

Український футболіст французького Бордо Данило Ігнатенко не лише зміг закріпитися у стартовому складі клубу Ліги 1, а почав регулярно відзначатися результативними діями. Цього разу жертвою став Нант.

Вже на 6-й хвилині гри Ігнатенко виконав майстерний навіс на Мбає Ньянга, який сенегалець перетворив у гол. Таймкод на відео - 00:40.

Актуально: Ігнатенко відзначився елегантним гольовим пасом у грі проти Сент-Етьєна ВІДЕО

Додамо, що матч завершився з феєричним рахунком 5:3 на користь Нанта, а шанси Бордо на виліт із Ліги 1 підвищуються на очах.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua