Гол дня: команда Серії А вирвала перемогу завдяки удару через себе на 99-й хвилині

Цей клуб у поточному сезоні вже не вперше робить неймовірний камбек
12.12.2023 14:14 Андрій Дунець 1833 0

Кальярі фантастичним чином вирвав перемогу над Сассуоло в матчі 15-го туру італійської Серії А.

До 94-ї хвилини команда із Сардинії програвала з рахунком 0:1, поки з допомогою рикошету не забив Джанлука Лападула.

А на 99-й хвилині сталася головна подія вечора - Леонардо Паволетті забив переможний м'яч ударом у падінні через себе.

Кальярі вже не вперше в поточному сезоні робить такий разючий камбек. У жовтні підопічні Клаудіо Раньєрі відігралися в матчі з Фрозіноне з рахунку 0:3 і також вирвали перемогу завдяки 2 голам у компенсований час - тоді теж вирішальним голом відзначився Паволетті.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua