Аут по-челябінськи. Дикий випадок з російського футболу

09.04.2021 11:00 Valeriy Ruchka 7032 0

У матчі 17-го туру Професійної футбольної ліги (ПФЛ) Росії між командами КАМАЗ і Челябінськ (3:1) стався вкрай незвичайний епізод.

На офіційній сторінці видання Eurosport в Twitter з'явилося відео моменту з підписом "аут по-челябінськи". На ролику видно, як на 27-й хвилині першого тайму за рахунку 0:0. Гравець гостей готувався до вкидання м'яча з-за бокової, але його суперник не хотів відходити на прописану в правилах відстань у два метри.

Футболіст Челябінська не зумів стримати емоції та запустив "круглого" в обличчя півзахисника господарів. Арбітр не вагався та відразу ж вилучив з поля Іллю Сальникова за неспортивну поведінку

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua