Невдаха дня. Гравець забив вирішальний гол у власні ворота на останніх секундах матчу

30.08.2021 18:49 Андрій Дунець 3965 0

У матчі третього туру чемпіонату Іспанії чинний чемпіон Атлетико приймав Вільярреал. Гра була вельми непростою для господарів - вони програвали з рахунком 1:2. Але на п'ятій доданій хвилині сталося жахливе непорозуміння між центральним захисником гостей Айссою Манді та воротарем Херонімо Рульї, внаслідок чого польовий гравець Вільярреала став автором прикрого автоголу. Цей епізод врятував Матрацників від поразки - 2:2. Таймкод курйозу на відео - 6:20.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua