Стаховський вшанував пам'ять "кіборгів", які захищали донецький аеропорт. ФОТО | Блоги | Champion.com.ua
Мій профіль
25 Вересня 2020

Стаховський вшанував пам'ять "кіборгів", які захищали донецький аеропорт

21.01.2020 21:36 Valeriy Ruchka 984 0
Стаховський вшанував пам'ять "кіборгів", які захищали донецький аеропорт

Джерело - Чемпіон.

Український тенісист Сергій Стаховський вшанував пам'ять загиблих захисників донецького аеропорту.

Про це він написав на своїх сторінках у соціальних мережах.

"242 дня ... 5 років тому закінчилася оборона Донецького аеропорту. Є багато думок із приводу доцільності оборони ДАПу ... Особисто для мене - всі, хто брав участь в обороні і безпосередньо був всередині аеропорту, - герої України.

Вони відстоювали цей клаптик зруйнованої, згорілої, але їхньої і нашої з вами землі. І якщо кожен із нас відстоюватиме нашу неньку, як це робили вони, то Україна обов'язково переможе.

Вічна пам'ять всім загиблим. Честь і повага пораненим, і всім тим, хто досі ризикує своїм життям заради спокійного життя українців ", - написав Стаховський.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

242 дні... 5 років тому закінчилась оборона #ДАП. Є багато думок з приводу доцільності оборони ДАПу... Особисто для мене - всі, хто брав участь в обороні та безпосередньо був всередині летовища - ГЕРОЇ України! Вони відстоювали цей клаптик зруйнованої, згорілої землі... але ЇХНЬОЇ... нашої з Вами землі.. І якщо кожен з нас буде відстоювати нашу неньку, як це робили вони, то Україна обов’язково переможе!! Вічна пам`ять усім загиблим 🙏🏻🇺🇦🖤! ЧЕСТЬ та ПОШАНА пораненим та всім тим хто й досі ризикує своїм життям задля спокійного життя українців! ✊🏻🇺🇦❤. #кіборги #СлаваУкраїні #УкраїнаПонадУсе #242 #герої #україна

A post shared by Sergiy Stakhovsky/Стаховський (@stako_s) on

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі ()