Алексіс Санчес забив гол прямим ударом із кутового завдяки жахливій помилці воротаря - ВІДЕО

Це точно не "сухий лист"
28.03.2023 19:46 Андрій Дунець 1506 0

Алексіс Санчес став героєм товариського матчу між збірними Чилі та Парагваю.

Знаменитий нападник Марселя з'явився на полі відразу по перерві й відзначився майже дублем. Другий гол вийшов максимально незвичним.

На 93-й хвилині Алексіс виконав кутовий удар. М'яч полетів прямісінько до голкіпера парагвайців Антоні Сільви, який, фантастично помилившись, незграбно відправив круглого у власні ворота - 2:3.

Відео

Додамо, що цей гол усе-таки записали на рахунок воротаря, тобто він є автоголом.

Примітно, що й Чилі, й Парагвай є спільними претендентами на проведення чемпіонату світу-2030. Нещодавно, нагадаємо, Україну виключили зі своєї заявки Іспанія та Португалія, замінивши на Марокко.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно дізнаватися про вихід свіжих цікавих текстів та новин про спорт!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua