Відео дня: гравець Металіста забив шалений гол за неймовірною траєкторією в матчі УПЛ

Просто диво, а не матч
15.04.2023 14:41 Андрій Дунець 3773 0

Поєдинок 21-го туру Української Прем'єр-ліги між Металістом та Вересом перетворився на справжній трилер.

Команди ще в першому таймі забили на двох 7 голів. Останній - на рахунку Богдана Бойчука, який завдав фантастично красивого удару з-за меж штрафного після відскоку м'яча від суперника, встановивши рахунок 4:3. Цим пострілом можна милуватись і милуватись.

Відео

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Footballhub (@foothubua)

У другому таймі гольова феєрія продовжилась - станом на 82-гу хвилину рахунок був 5:5.

Нагадаємо, днем раніше тренер Кривбаса жорстко обматюкав арбітра після матчу УПЛ.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua