Камбек дня: ексгравець Динамо драматично вивів свою команду до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

Його команда поступалася із загальним рахунком 2:3 на 92-й хвилині
20.08.2023 10:32 Андрій Дунець 36247 0

Домагой Віда забив вирішальний гол за АЕК у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Найцікавіше, що жертвою колишнього захисника київського Динамо стала команда з його рідної країни, за яку він колись виступав — Динамо Загреб.

АЕК виграв перший матч 2:1, а у другому поступався 0:2 до 92-ї хвилини. Переможний м'яч, установивши підсумковий рахунок 2:2 (загальний – 4:3) на 100-й хвилині, забив саме хорват Віда, коли зіграв на добиванні після нереалізованого пенальті партнера.

Відео

В останньому раунді кваліфікації ЛЧ грецький клуб зустрінеться з бельгійським Антверпеном.

Нагадаємо, Віда грав за загребське Динамо у 2011-2012 роках (44 матчі та 6 голів), якраз перед трансфером до київського Динамо.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua