Ексгравець Шахтаря забив переможний гол у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти Марселя - ВІДЕО

Несподівана звитяга кривдників Дніпра-1
10.08.2023 06:01 Андрій Дунець 4239 0

Бразилець Бернард приніс перемогу Панатінаїкосу в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Марселя.

На 83-й хвилині ексфутболіст донецького Шахтаря розпочав красиву комбінацію, яку сам і завершив - 1:0.

Послухайте реакцію бразильських коментаторів - вони були в захваті.

Відео

Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 15 серпня.

Нагадаємо, в попередньому раунді грецький клуб пройшов український Дніпро-1.

Слід додати, що Бернард виступав за Шахтар у період 2013-2018 років. За цей час нападник відзначився 28 голами та 15 результативними передачами у всіх турнірах.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua