Шокував Мудрика та Лемпарда: гравець Вулвергемптона забив фантастичний гол у ворота Челсі

Тренер у Челсі новий, але проблеми старі
08.04.2023 20:14 Андрій Дунець 2458 0

Матеус Нунес став героєм матчу 30-го туру Англійської Прем'єр-ліги між Вулвергемптоном та Челсі.

На 31-й хвилині португальський півзахисник виконав удар злету з достатньо гострого кута, але голкіпер був безсилим - 1:0. Матч саме з таким рахунком і закінчився.

Відео

Це була перша гра Челсі після повернення на тренерську посаду клубу Френка Лемпарда. "Сині", до слова, не можуть перемогти вже в 4-х матчах поспіль.

Українець Михайло Мудрик вийшов на поле на 68-й хвилині замість Рахіма Стерлінга, проте істотно на гру не вплинув. Нагадаємо, ми нещодавно пояснювали, як на нашого футболіста вплине зміна тренера в Челсі.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно дізнаватися про головні події зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua