Золота колекція. Олександр Усик - Клементе Руссо: фінал Олімпіади в Лондоні. Відео бою

24.04.2020 14:35 Valeriy Ruchka 3103 0

Олександр Усик, який виступав у категорії до 91 кг, був першим українським боксером, який виграв золоту медаль на Іграх в Лондоні. У фіналі олімпійського боксерського турніру Олександр переміг італійця Клементе Руссо.

Олександр Усик приїхав в Лондон фаворитом і виправдав всі очікування: в 1/4 зупинив росіянина Бетербієва, в півфіналі - Тервела Пулєва (брата того самого Кубрата, який пізніше боксував з Кличком). Фінал був проти досвідченого Клементе Руссо. На той момент українець вже програвав італійцеві - за 4 роки до цього на Олімпіаді-2008 в Пекіні.

Поєдинок відбувся 11 серпня 2012-го, вийшов напружений, але Усик виграв з рахунком 14:11, завоювавши золото Олімпіади