Нокаутував росіянина і станцював гопака: українець ефектно завершив сутичку у фіналі Кубку світу з бойового самбо

09.04.2024 00:22 Андрій Дунець 28096 1

Українець Андрій Кучеренко ефектно завершив сутичку з росіянином Ібрагімом Кортоєвим у фіналі Кубку світу з бойового самбо в Єревані, що відбувся 3 — 5 квітня.

Своє золото херсонець, що виступав у ваговій категорії до 71 кг, здобув "вимкнувши світло" в очах суперника, а потім виконавши національний український танець гопак. Цей емоційний момент швидко став популярним у соцмережах.

Відео

@dobrodiy_ #рек#україна#спорт#самбо#нокаут#2024#кубок#чемпино ♬ Obnimi (Remix) - Okean Elzi & Callmearco

Крім Кучеренка, нагороди на змаганнях у Вірменії, як ми повідомляли раніше, здобув ще 21 український спортсмен і спортсменка.