Гол дня: нападник Реала у шаленому проході обіграв 4-х футболістів Атлетико в Кубку Іспанії - ВІДЕО

27.01.2023 09:43 Андрій Дунець 3363 0

Родріго Гоес дуже вдало ввійшов у матч 1/4 фіналу Кубка Короля між мадридськими Реалом та Атлетико.

Бразильський нападник на 79-й хвилині (через 10 хвилин після свого виходу на заміну) виконав шалений прохід. Він обіграв 4-х суперників і зрівняв рахунок, перевівши зустріч у екстратайм.

Відео

У підсумку Реал дотиснув Атлетико в додатковий час, забивши ще 2 голи - перемога з рахунком 3:1.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua