Друга поразка поспіль: Україна поступилась Чехії у Лізі націй

Денис Шаховець — 10 вересня, 23:41
Getty Images

У чеській Празі на стадіоні "Фортуна Арена" відбувся матч другого туру Ліги націй УЄФА, в якому збірній України протистояла місцева національна команда Чехії. Поєдинок завершився поразкою "синьо-жовтих" із рахунком 2:3.

На екваторі першого тайму господарі відкрили рахунок. Шапаренко, не влучивши по м'ячу як слід, зупинив флангову подачу Цоуфала на ногу Соучеку, після чого той пробив у Шульца, який ефективно підставив ногу перед порожніми воротами.

Пропустивши, підопічні Сергія Реброва значно краще включилися у гру й двічі й ще до перерви змогли відігратися. Спершу трішки не пощастило Забарному, який влучив у поперечку. А згодом Шапаренко реабілітувався за свою помилку, класно навісивши на Ваната, який влучно пробив головою і забив дебютний гол за збірну.

Чехи ж не виключилися й змогли знову вийти вперед у компенсований до першого тайму час. Панікою у штрафному майданчику скористався Павел Шульц, який із відскоку оформив дубль.

А в другому таймі рефері після перегляду VAR призначив пенальті у ворота наших земляків за гру рукою від Матвієнка. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Соучек.

"Синьо-жовті" не здалися і змогли відіграти один гол. Циганков подав на голову Судакову, а той на дальній штанзі відправив м'яч у протихід голкіперу. Проте цього виявилося недостатньо, аби здобути бодай одне очко.

2:3 — збірна України, яка минулого тижня поступилася Албанії (1:2), зазнала другої поразки поспіль та посідає останнє місце в групі.