Гасперіні вірив у камбек в матчі з Вільярреалом

Джан П'єро Гасперіні прокоментував поразку від Вільярреала
10.12.2021 12:25 1545 0
Фото - gettyimages

Джерело - football24.ua.

Наставник Аталанти Джан П'єро Гасперіні розчарований поразкою від Вільяреала (2:3) у Лізі чемпіонів.

Про це розповів сам тренер на пресконференції.

"Зазвичай нам вдається викладатися на повну в таких матчах, але цього разу початок вийшов просто жахливим. На такому рівні важко, коли ти відразу поступаєшся у рахунку.

Актуально: Визначились всі учасники 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Пізніше у нас з'явилося відчуття, що все можна виправити, але було надто пізно. Мурієль влучив у стійку, могло стати 3:3 і це дало б нам шанс кинутися усім складом. Втім, слід визнати – ми не грали 90 хвилин так як можемо. Від цього ще більш прикро, адже ми вилетіли після гри, яку цілком могли виграти.

У цьому сезоні мої футболісти показали стільки хороших матчів, що часом у них може статися "вихідний". Коли нам вдалося покращити якість футболу, то ми відразу створили багато можливостей для голів. Вільяреал вийшов уперед так швидко, вони могли відійти ще глибше, а ми щосили намагалися зламати їх. Весь перший тайм склався невдало, ми втрачали м'яч, не вистачало звичної якості. Ми залишаємо Лігу чемпіонів з великим жалем", – відзначив Гасперіні.

Раніше, Аталанта з Маліновським поступилася Вільярреалу у битві за плей-оф Ліги чемпіонів.