Колишній віцепрезидент УПЛ: Україна повинна бути руками і ногами за УЄФА | Футбол | Champion.com.ua

Колишній віцепрезидент УПЛ: Україна повинна бути руками і ногами за УЄФА

20.04.2021 09:24 1267 0
Ключковський поділився своєю думкою з приводу створення Суперліги
Колишній віцепрезидент УПЛ: Україна повинна бути руками і ногами за УЄФА

Джерело - Tribuna.com.

Динамо і Шахтар матимуть примарні шанси на кваліфікацію в одне з 5 гостьових місць в Суперлізі

Про це заявив колишній віцепрезидент УПЛ Маркіян Ключковський.

"Весь український футбол усіма руками і ногами повинен бути за УЄФА і проти Суперліги.

Так, Динамо і Шахтар матимуть примарні шанси на кваліфікацію в одне з 5 гостьових місць в Суперлізі, але це буде дуже складно. Зате більш реалістичною є втрата призових від єврокубків через зниження вартості телевізійних і спонсорських контрактів УЄФА (великих в ЛЧ для дуету лідерів, менших в ЛЄ для інших претендентів). Доходи в 40 млн євро за один сезон від УЄФА стануть далеким минулим.

УАФ, основним джерелом доходу якого є телевізійні відрахування за матчі збірної України та інші програми УЄФА, також може виявитися в глибокій фінансовій кризі.

Це не кінець світу, можливо, навіть привід почати реально працювати всім разом для комерціалізації УПЛ, зробити національний футбольний продукт самодостатнім, а не бути залежним від вливань інвесторів і призових УЄФА, але стартові умови будуть не з кращих, і таке оздоровлення займе час", - зазначив Ключковський.

Нагадаємо, про створення Суперліги було оголошено в ніч з 18 на 19 квітня. На цей час свою участь в змаганнях підтвердили 12 ТОП-клубів Європи.

Коментарі ()