Динамо розтрощило Маріуполь в 18 турі чемпіонату України

03.12.2017 21:38 1591 0
Динамо - Маріуполь / FC Dynamo Kyiv

В заключній грі 18-го туру української Прем'єр ліги Динамо вдома приймало Маріуполь.

Гості відкрили рахунок на 27-й хвилині зусиллями Сергія Болбата.

В другому таймі зусиллями Жуніора мораеса, який зробив дубль, і Дерліса Гонсалеса динамівці довели справу до розгрому.

Але вже за хвилину півзахисник Динамо Гармаш зрівняв рахунок. На 45-й хвилині Віктор Циганков забив гол у роздягальню та вивів киян уперед.

Тож 5:1 - більше ніж впевнена перемога Динамо.

Чемпіонат України

18 тур

3 грудня

Динамо - Маріуполь 5:1 (2:1)

Голи: 0:1 - 27 Болбат, 1:1 - 29 Гармаш, 2:1 45 Циганков, 3:1 - 75 Мораес, 4:1 - 84 Мораес, 5:1 - 90 Гонсалес

Динамо – Бущан, Кендзьора, Кадар, Хачеріді, Морозюк, Гармаш (Шапаренко, 79), Шепелєв, Буяльський, Циганков (Гонсалес, 85), Піварич, Мбокані (Мораес, 40).

Маріуполь – Худжамов, Яворський, Білий, Кірюханцев, Тищенко, Болбат, Вакуленко, Тотовицький, Мишньов (Гоміс, 13), Кожанов (Чурко, 59), Фомин (Борячук, 82).

Попередження: Яворський (14).

Вилучення: Яворський (68).

Нагадаємо, що раніше, Ворскла перемогла Олександрію.