Кадетська чоловіча збірна України здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи

07.08.2010 15:17 223 0

Кадетська чоловіча збірна України (U 16) здобула другу перемогу на Чемпіонаті Європи (Дивізіон В) в Естонії, впевнено обігравши Португалію з рахунком 61:49 (14:10, 12:14, 11:12, 24:13) та очоливши групу "А".

Про це повідомляє офіційний сайб ФБУ.

Дебютна чверть склалася для підопічних Андрія Харчинського доволі нервово, втім українці зуміли-таки вирватися вперед - 14:10. Однак протягом наступних десяти хвилин португальці зуміли скоротити своє відставання до двох пунктів - 26:24 на користь України перед великою перервою.

Не кращою для наших хлопців була ситуація і в третій, найменш результативній, чверті, наприкінці якої суперник навіть вийшов уперед, поступаючись зрештою лише -1. Однак потужно проведена друга половина заключної десятихвилинки дозволила українцям відсвяткувати другу поспіль перемогу у двох стартових матчах Чеміпонату Європи.

Найрезультативнішими гравцями у складі збірної України стали: Данило Зуйков - 15 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Крістіан Луговцев - 13 очок + 12 підбирань, Володимир Герун - 13 очок + 8 підбирань + 4 блок-шоти.

Наступну гру кадетська чоловіча збірна України проведе 7 серпня проти Швеції.