Чемпіонат України. Динамо вдруге обіграло харківський Слобожанець

15.12.2015 18:15 453 0

Ватерполісти львівського Динамо вдруге у новому сезоні обіграли головного суперника у боротьбі за золоті медалі харківський Слобожанець.

Для команди Ігоря Зінкевича перемога над харків’янами виявилася не тільки складною, а ще й вольовою, повідомляється у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Після перших двох періодів галичани програвали з рахунком 0:2, але знайшли у собі сили переламати хід поєдинку.

Вирішальним у матчі став четвертий період поєдинку, у якому "динамівці" перемогли суперника з рахунком 3:1 і святкували перемогу із загальним рахунком 4:3.

Нагадаємо, учора "динамівці" перемогли ВК Маріуполь з рахунком 13:4.

На другому турі у Дніпродзержинську Динамо зіграє ще три поєдинки: зі збірною Київщини, одеською ОНМОЮ та харківським ХПІ. Тур у Дніпродзержинську завершиться у четвер, 17 грудня.

У турнірній таблиці чемпіонату України "динамівці" впевнено лідирують – 21 очко зі стількох можливих.

Головний конкурент у боротьбі за медалі харківський "Слобожанець" відстає від "Динамо" уже на шість очок.