Збірна команда шпажистів-юніорів завоювала бронзу на етапі Кубку світу

10.03.2015 15:37 156 0

В італійському місті Удіне відбувся юніорський етап Кубку світу з фехтування, де вдало виступили українці.

В індивідуальних змаганнях на шпагах найкращий результат показав Ян Сич, якому вдалося дійти до 1/8 фіналу. На цій стадії змагань українець поступився росіянину Алану Фардзінову з рахунком 10:15.

Водночас, бронзовий призер чемпіонату Європи Володимир Станкевич вибув з боротьби ще у попередньому турі змагань через хворобу, інформує офіційний сайт НФФУ.

У командних змаганнях збірна шпажистів у складі Олексія Махоніна, Дениса Потапенка, Володимира Станкевича та Яна Сича завоювала бронзу.

В 1/8 фіналу українці обіграли Венесуелу (45:26), у чвертьфіналі виграли в Угорщини (33:32), а у півфіналі одним уколом поступилися Італії - 33:34. Поєдинок за бронзу українська збірна виграла у Чехії з рахунком 42:41.