Чоловіча збірна України посіла 9-те місце на етапі Гран Прі на Кубі

27.05.2014 18:50 157 0

Чоловіча збірна України з фехтування на рапірах зайняла дев'яте місце на етапі Кубка світу в столиці Куби, Гавані.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної Федерації фехтування України .

Українська команда у складі Павла Сірачинського, Клода Юнеса, Андрія Погребняка і Володимира Колтиго, в 1/8 фіналу поступилася Великобританії з рахунком 30:45, далі виграла у Гватемали (45:18), Гонконгу (45:43) та Австрії, з рахунком 45:44 і, таким чином, фінішувала на 9 місці.

В індивідуальних змаганнях всі четверо наших співвітчизників одночасно вибули з боротьби в 1/32 фіналу.

Павло Сірачинський поступився Лефорут (12:15), Клод Юнес та Андрій Погребняк не впоралися з італійцями Жорожіо Авола (6:15) і Андреа Балдіні (9:15), а Володимир Колтиго програв єгиптянинові Алааельдіну Абоелькассему (10:15).