Кубок Європейських націй. Збірна України у впертій боротьбі програє Німеччині

28.10.2013 14:02 684 0

У матчі 5-го туру Кубку Європейських націй у Дивізіоні "1В" Україна на своєму полі поступилася Німеччині.

У першому таймі німецька збірна набрала 15 очок. Україна відповіла на це двома штрафними від Максима Тюрікова (6:15), йдеться у прес-релізі Федерації регбі України.

У дебюті другого тайму Україна організувала першу спробу: В'ячеслав Пономаренко у ривку приземлив овального у заліковці "орлів". Друге занесення стало результатом блискучих індивідуальних дій Сергія Церковного.

На жаль, за рахунок штрафних Паркінсона, Бундестіму весь час вдавалося триматися на відстані. А наприкінці гри захисники української команди не зуміли вчасно закрити правий фланг оборони, чим скористався Філ Щесни.

Україна - Німеччина 16:28 (6:15)

Спроби : Пономаренко, Церковний - Щесни (2), Джордан;
Реалізації: Паркінсон (2);
Штрафні: Тюріков (2) - Паркінсон (3).

Наступний матч "синьо-жовті" зіграють рівно за тиждень, 2 листопада, в Ірпені (Київська область) проти Швеції.