Кубок світу. Українці взяли три нагороди в Угорщині

09.06.2009 17:20 104 0
Українські спортсмени вибороли три медалі на останньому етапі кубку світу у Сегеді (Угорщина) з веслування на байдарках і каное.

Олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська, яка тепер виступає з Іриною Муравйовою у байдарці-двійці, посіла третє місце у неоліміпйській дистанції на 200 м.

"Срібло" на 200 м (неолімпійська дистанція) здобув призер Ігор XXIX Олімпіади Юрій Чебан.

Денис Камерилов та Віталій Вергелес на дистанції 200 м (неолімпійська дистанція) у каное-двійці стали чемпіонами третього етапу Кубку світу. На 500 метрівці наші хлопці стали сьомими.

Для наших спортсменів це було перше міжнародне змагання після Олімпійських ігор в Пекіні. Водночас старти в Угорщині стали останнім міжнародним стартом перед чемпіонатом Європи, що вже наприкінці місяця проходитиме в Німеччині.

Збірна України до чемпіонату Європи готуватиметься у Дніпропетровську.