Поляки погоджуються на третє місце

18.04.2011 14:12 507 0

У другому матчі чемпіонату світу в першому дивізіоні, що стартував у Києві, між збірними Литви і Польщі був зафіксований такий же рахунок, як і в дебютному поєдинку - 1:5.

Фаворити пари - поляки - підтвердили свій статус, здобувши прогнозовану перемогу. Ключовими в матчі стали дві останні хвилини другого періоду, коли поляки, забивши дві шайби, перетворили останню двадцятихвилинку на формальність.

"Ми провели непогану гру і показали добрий результат, зявив у коментарі championat.ru представник збірної Польщі Віктор Пиж. - На жаль, перемога далася нам дорогою ціною: відразу два наших ключових гравця із-за травм, швидше за все, будуть вимушені пропустити залишок чемпіонату - Вітецкі і Слабон.

Фаворитом турніру вважаю збірну Казахстану. Ми ж готові задовольнитися і третім місцем в групі", -сказав Пиж.