Кубок УЄФА. Рука рефері у долі матчу "Динамо" - "Валенсія" ВІДЕО

18.02.2009 17:31 743 0

У матчі 1/16 Кубку УЄФА проти іспанської "Валенсії" київському "Динамо" необхідно було зіграти у футбол того рівня, який команда Сьоміна демонструвала у осінніх матчах Ліги Чемпіонів. Але на гру киян вплинула дискваліфікація плеймейкера Алієва та травми Нінковіча, Бангура та Діакате. Як наслідок на полі зі старту з'явилися Кравченко, Єрьоменко, Кравець та Несмачний, який несподівано вийшов із капітанською пов'язкою на правому фланзі захисту.

Окрім нього у центрі оборони зіграв Ель-Каддурі, а лівим хавом під нападниками вийшов Гіоане. Багато завдяки цим перестановкам, а також відсутністю Алієва можна пояснити місцями незграбну гру динамівців у нападі.

У першому таймі "Динамо" зіграло гостріше суперників, але "Валенсія" виглядала саме вище за класом - адже при не дуже стабільному захисті іспанці дуже вдало контролювали м'яч, змушуючи киян бігати по три-чотири хвилини вхолосту. Тут варто додати, що віце-чемпіони України ц самі практично не шли у пресинг, особливо на чужій половині поля. А гол іспанці забили винятково на неуважності Гіоане і ко, які, здавалося, у той час обмірковували, як Кравець не зміг реалізувати свій обіграш двох центральних оборонців іспанців.

Варто відзначити і "відзначити" гру Артема Мілевського. З одного боку Артем найкраще загострював гру киян у нападі, а з іншого - страждав своєю відомою хворобою "пірнання" у тих епізодах, де треба було боротися до кінця.

Щодо гри новачка Сергія Кравченка - запам'ятався колега Алієва по амплуа лише штрафним у руки воротарю суперників, але аж ніяк не лідерськими якостями у центрі поля. Зазначимо, що зовсім не на своєму рівні відіграв Несмачний.

5:1 за гольовими моментами і 0:1 на табло - показник класу колективу Уная Емері, який, до речі, вийшов на поле без одного зі своїх лідерів Вільї.

Після перерви Сьомін змінив Гіоане на Черната, що виглядало абсолютно логічно після вкрай невдалої гри румуна у першій половині зустрічі.

І заміна однозначно виправдала себе. Румунський півзахисник спочатку міг сам забивати, а потім після його навісу Албелда зрізав м'яч у власні ворота. До слова, на початку другого тайму "Динамо" просто таки притисло гостів до їх воріт, але атакувальний запал киян обірвав бельгійський суддя Серж Гюмьєнні, який вилучив Мілевського за, на думку рефері, симуляцію порушення біля штрафного іспанців.

Цікаво, що, на відміну від гравців українського клубу, "кажани" не боялися йти у пресинг на половині поля господарів та збивати темп довгими розіграшами м'яча на своїй половині поля.

Після неоднозначного рішення рефері гра у виконанні обох команд стала швидшою але й нервовішою, і, як наслідок, стало багато помилок з обох боків.

Фактично до кінця матчу все, що робили іспанці - це тягнули час. У гостей можна згадати лише шанс Морієнтеса, який той змарнував. Натомість "Динамо" не здалося, і хоча сил відверто бракувало, йшло вперед - лише хвилин за сім-вісім до кінця матчу в очах киян вже зник запал і схоже не вистачало й сил.

Доречною видалася заміна Кравченка на Нінковіча, адже екс-полтавчанин, як, до речі, і Кравець, зовсім загубився на полі. Мілош пожвавив атаку, і якби йому на допомогу Сьомін раніше (а не на 93 хв.) випустив Корреа, можливо свіжим хавам і вдалося б компенсувати відсутність лідера атак "Динамо". Проте Палич таки дав дограти Кравцю матч практично до кінця, навіть попри те, що останні хвилини столична команда матч просто догравала.