Михайліченко: Я віддав результативну передачу, але весь гол зробив Зінченко

Богдан Михайліченко прокоментував матч проти Швейцарії
04.09.2020 14:45 3333 0

Захисник Богдан Михайліченко оцінив свій дебют за збірну України.

Про це розповів сам футболіст.

"Насамперед хочу подякувати тренерському штабу, який довірив мені місце у стартовому складі. Здобули перемогу — це найважливіше. Я віддав результативну передачу, але весь гол зробив Зінченко. Це був мій дебют. Гра показала, що є ще багато над чим працювати.

Актуально: Михайліченко – найкращий гравець матчу проти Швейцарії

Звичайно, я хвилювався. Думаю, у збірній усі переживають такі відчуття під час дебютного матчу. У першому таймі втрачав м’яч, не завжди вдавалося віддати партнеру. У другій половині гри виходило вже краще. Загалом команда після перерви стала грати впевненіше.

Ми грали проти дуже потужної команди, яка нас пресингувала. Було дуже важко вийти з оборони. Але у другому таймі швейцарці дещо втомилися, ми отримували більше простору й зуміли забити м'яч. Гадаю, нам варто було грати простіше. Але ми здобули перемогу з рахунком 2:1, що чудово", - відзначив Михайліченко.

Раніше, Шевченко оцінив гру дебютантів збірної України.