БАТЕ в драматичному матчі поступився ПСВ. Та інші матчі ЛЧ. ВІДЕО

22.08.2018 12:18 2589 0

Раунд плей-офф Ліги чемпіонів розпочався 21-го серпня трьома матчами.

Чемпіон Сербії Црвена Звезда вдома приймала півфіналіста Ліги Європи 2017/18 Зальцбург. За рівної гри командам не вдалось вразити ворота одна одної. У підсумку, нульова нічия перед поєдинком в Австрії.

Бенфіка вдома приймала ПАОК, у складі якого на заміну з'явився Євген Шахов. Наприкінці першого тайму Піцці реалізував пенальті та вивів португальську команду вперед.

У другому таймі віце-чемпіону Греції вдалось зрівняти рахунок після удару Варда Амра. У підсумку, ПАОК здобув стратегічно важливу виїзну нічию.

Білоруський БАТЕ приймав нідерландський ПСВ. У Борисові відбулася справжня драма.

Вже на 9-й хвилині господарі вийшли вперед, але ПСВ зрівняв рахунок ще до перерви.

У другій половині матчу підопічні Марка ван Боммеля зуміли вийти вперед. На 88-й хвилині Глєб зрівняв рахунок, проте вже наступна атака гостей стала гольовою, крапку у матчі поставив Мален.

Ліга чемпіонів

Раунд плей-офф

БАТЕ - ПСВ  2:3 (1:1)

Голи:1:0 - 9 Туомінен, 1:1- 35 Перейро 1:2 - 61 Лосано, 2:2 - 88 Глєб, 2:3 - 89 Мален.

Бенфіка - ПАОК 1:1 (0:0)

Голи:1:0 -46 Піцці, 1:1 - 76 Варда

Црвена Звезда - Зальцбург  0:0