Юнацька збірна України обіграла Сербію в еліт-раунді кваліфікації Євро-2018

24.03.2018 21:22 2765 0

Юнацька збірна України (вік гравців до 17 років) здобула перемогу в еліт-раунді кваліфікації Євро-2018.

Українці у 2-му турі змагань переграли Сербію 2:1.

Підопічні Олега Кузнецова пропустили на 12-й хвилині, але через 20 хвилин нападник Карпат Данило Сікан зрівняв рахунок. Переможним голом відзначився хавбек Шахтаря Михайло Мудрик.

Українці набрали 4 очки після двох турів, але турнірну таблицю очолили іспанці завдяки перемозі над Чехією 2:0.

Сербія - Україна - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - 12 Йочич, 1:1 - 32 Сікан, 1:2 - 72 М. Мудрик.

Сербія: Славкович, Радмановац, Єракович (к), Митрович, Лончар (Балаж, 41), Бєлич, Ілич, Відославлєвич, Йочич (Купусович, 70), Савич (Станойлович, 62), Бурмаз.

Україна: Трубін (к), В.Мудрик (Данилюк, 78), Ауссі, Біловар, Ярош, Гуров, Бодня, М.Мудрик, Волошин, Шулянський, Сікан (Чірук, 70).

Іспанія - Чехія - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - 30 Карпінтеро, 2:0 - 63 Зубді.

# Команда И В Н П Г О
1. Іспанія 2 1 1 0 3:1 4
2. Україна 2 1 1 0 3:2 4
3. Сербія 2 1 0 1 3:2 3
4. Чехія 2 0 0 2 0:4 0

Вирішальний тур відбудеться 27 березня: українці зіграють проти чехів, а іспанці - проти Сербії.

Нагадаємо, у першому турі українці не втримали перемогу над Іспанією.

Раніше повідомлялося, що у рамках підготовки до матчів еліт-раунду добору українці поступилися Ізраїлю.