Едуардо Беріссо. Фото: ФК Севілья

Головний тренер іспанської Севільї Едуардо Беріссо успішно переніс операцію у зв'язку із раком простати та вже виписаний з лікарні.

Про це повідомляє офіційний сайт нервіонців

Про те, коли аргентинський керманич повернеться до роботи, не повідомляється. Наразі Севілью тренує його помічник Ернесто Маркуччі.

Нагадаємо, 48-річний Беріссо повідомив про свою хворобу у роздягальні після першого тайму матчу Ліги чемпіонів проти Ліверпуля 21 листопада. У той момент нервіонці програвали 0:3, але у після перерви їм вдалося відігратися.

Раніше повідомлялося, що Севілья ще із Беріссо біля керма команди на виїзді здолала Вільярреал у рамках 13-го туру Примери.

А 2 грудня Беріссо міг з ліжка спостерігати за перемогою Севільї над Депортиво у матчі 14-го туру.