У Росії "немає" расизму: під час матчу Ліги чемпіонів в Ростові на поле кинули банан

29.09.2016 11:40 2229 0

Під час матчу другого туру групового етапу Ліги чемпіонів між Ростовом і голландським ПСВ (2:2) на поле був кинутий банан.

Інцидент стався в першому таймі матчу за рахунку 1:1 і потрапив у відеотрансляцію поєдинку.

На секундомірі гри йшла 22-а хвилина 52-а секунда зустрічі. На відео поруч з гравцем Ростова та арбітром матчу чітко видно банан, який лежить поряд з штрафною Ростова, за якою розташовані трибуни з "ультрас" господарів поля, пише Газета.Ru.

Почесний президент Російського футбольного союзу В`ячеслав Колосков на наступний день після гри заявив, що цей інцидент матиме серйзоні наслідки для російського футболу.