Об'єднаний Суперкубок. "Шахтар" перемагає ЦСКА та здобуває перемогу на турнірі

05.02.2014 22:54 389 0

Донецький "Шахтар" отримав третю перемогу на Об`єднаному Суперкубку, що завершився в Ізраїлі, і виграв сам турнір. У матчі з російським ЦСКА, який вже нічого не вирішував у турнірному плані, "гірники" знову здобули легку та невимушену перемогу.

І хоча підопічні Мірча Луческу першими пропустили гол вже на старті матчу, коли класний удар під поперечку воріт вдався Тошичу, це не завадило довести гру до логічного для себе завершення. На 40-ій хвилині ще один стандарт вдався у Срни, після удару якого м`яч від штанги залетів у ворота армійців.

Вже через три хвилини "Шахтар" вийшов вперед. Після прострілу Адріано м`яч у ворота ЦСКА переправив Тайсон.

По перерві Луческу зробив ряд замін, але на сам результат це не вплинуло. У другому таймі команди практично грали без моментів біля обох воріт і голів глядачі вже не побачили. Що стосується самої гри на турнірі, то було помітно, що "Шахтар" зараз у чудовій формі і просто перебігав і переграв свої суперників.

Об'єднаний Суперкубок

5 лютого

"Шахтар" - ЦСКА 2:1 (2:1)

Гол: 0:1 - Тошич (8), 1:1 - Срна (40), 2:1 - Тайсон (43)

"Шахтар" - П'ятов, Срна (Ілсіньо, 71), Кучер, Крівцов, Ісмаїлі (В. Шевчук, 46), Степаненко (Хюбшман, 46), Алекс Тейшейра (Едуардо, 46), Дуглас Коста (Веллінгтон Нем, 46), Фред (Фернандо, 46), Луїс Адріано (Феррейра, 46), Тайсон (Бернард, 46).

ЦСКА: Чепчугов, В. Березуцький (Васін, 77), Ігнашевич, Фернандес (Набабкін, 68), Караваєв (А. Березуцький, 46), Дзагоєв (Вернблум, 46), Ельм (Рахімич, 80), Тошич (Міланов, 46), Муса (Єфремов, 68), Базелюк (Цубер, 46), Вітіньо

Попередження: Ігнашевич (39), Ельм (68), Вітіньо (86)

Нагадаємо, що "гірники" стали володарями трофея достроково.

У першому матчі дня "Зеніт" програв "Металісту" (1:2) і втратив шанс зайняти перше місце.

Турнірне положення: "Шахтар" - 9 (3), "Металіст" - 4 (3), "Зеніт" - 3 (2), ЦСКА - 2 (3)