"Волинь" переграла сербські "Раднички"

01.02.2014 20:28 739 0

У суботу, 1 лютого, луцька "Волинь" зіграла четвертий та останній спаринг на першому зборі у Туреччині.

Суперником команди Віталія Кварцяного став сербський колектив "Раднички" з міста Ніш.

Як пише офіційний сайт луцького клубу, тренери "Волині" виставили такий склад у двох таймах:

"Волинь" (1-й тайм): Кичак, Годований, Шиков, Карковський, Шиш, Парцванія, Матей, Бабатунде, Чорномаз, Бікфалві, Селін.

"Волинь" (2-й тайм): Кичак (Літовченко, 65), Сімінін, Масло, Шершун, Нємчанінов, Шабанов, Скоба, Рамон (Р. Никитюк, 80), Задерецький, Гошкодеря (Літвиненко, 75), Хомченко.

На 55-й хвилині Хомченко заробив пенальті після швидкої атаки. З "точки" забив Ігор Скоба. А вже за хвилину лучани вдруге святкували успіх. Лопес замкнув на дальній штанзі навіс з флангу від Задерецького - 2:0.

Нагадаємо, у попередньому поєдинку "Волинь" розійшлася миром з "Лехією".