Тренер "Црвени Звезди: На рівні єврокубків кваліфікація арбітра має бути вища

01.08.2013 23:02 203 0

Тренер "Црвени Звезди" Мілош Костич після першого матчу 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи з "Чорноморцем" (1:3) пообіцяв у матчі-відповідь у Бєлграді атакуючий футбол від своєї команди.

"Ми приїхали грати в хороший футбол, ми знаємо, на якому рівні знаходиться "Чорноморець". Можливо, не час зараз говорити про це, ми ще не відійшли після матчу, але на рівні єврокубків кваліфікація арбітра має бути вища.

Якщо суддя приймає будь-які рішення, то критерії мають бути однакові в обидві сторони, особливо це стосується пенальті і жовтих карток.

Які наші шанси пройти далі? Якщо ви помітили, ми із самого початку грали в атакуючий відкритий футбол, ми любимо атакувати, в першому таймі при 0:0 були дві хороші можливості забити гол. У другому таймі ми також продовжували атакувати. Упевнений, що в матчі у відповідь не відмовимося від свого стилю", - цитує тренера офіційний сайт "Чорноморця".