ЧЄ-2012 (відбір). Україна (U-17) зіграла внічию з Іспанією

28.03.2012 18:36 176 0

У середу, 28 березня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1995 року народження, провела в Тбілісі другий матч відбірного еліт-раунду ЧЄ-2012 (U-17), в якому розійшлася миром з іспанцями.

Іспанія (U-17) - Україна (U-17) - 2:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Тищенко (8), 1:1 - Калеро (19), 1:2 - Білоног (71), 2:2 - Бустос (72).

Україна: Сарнавський, Бурда, Харатін, Ткачук, Танковський (Лазарович, 39), Тищенко (Вєтров, 74), Габелок, Миранян (Радченко, 54), Лухтанов, Полегенько, Білоног.

Гра розпочалася досить вдало для української команди, яка вже на восьмій хвилині повела у рахунку завдяки влучному удару нападника київського "Динамо" Максима Тищенка. "Синьо-жовті" спробували розвинути перевагу, однак їхні спроби виявилися невдалими. Натомість іспанці потроху оговталися і на 16-й хвилині отримали право на пенальті після фолу з боку Танковського. Однак київський "канонір" Богдан Сарнавський парирував 11-метровий. Утім, вже через три хвилини рахунок став рівним.

На перерву підопічні Петракова могли піти в ролі лідерів, та один з найактивніших у складі "синьо-жовтих" Ігор Харатін на 33-й хвилині не реалізував пенальті, програвши дуель воротарю суперників. Попри все, українці мали всі підстави залишити поле переможцями, коли на 71-й хвилині форвард донецького "Шахтаря" Дмитро Білоног забив другий гол. Та вже за хвилину, на жаль, іспанці відігралися - 2:2.

Таким чином, для того, аби завоювати перше місце в групі, а з ним і путівку до фінальної частини Євро-2012, українцям потрібно в заключному матчі перемагати грузин і сподіватися на нічийний підсумок у зустрічі Англія - Іспанія.