"Шахтар" виграв дитячо-юнацьку футбольну лігу (U-16)

12.07.2010 15:26 351 0
У неділю, 11 липня, в Нікополі визначилася найсильніша команда чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед гравців 1994 року народження (U-16).

У поєдинку за перше місце зійшлися харківський "Металіст" та донецький "Шахтар".

Перша половина зустрічі пройшла за абсолютно рівної гри, обидва суперники мали шанси вийти вперед, проте до перерви глядачі голів так і не побачили. Все змінилося на 50-й хвилині, коли гірникам вдалося відкрити рахунок у матчі. Влучного удару з дальньої відстані завдав Владлен Юрченко.

Більш довга лава запасних донеччан дозволила їх тренеру підсилити гру, до чого харків'яни виявилися не готові. В результаті до кінця матчу м'яч побував у сітці воріт найкращого воротаря за підсумками турніру Олександра Дяченка ще три рази - 4:0.

Голи на свій рахунок записали Денис Катрюк, Валерій Гришин та Денис Безбородько. У поєдинку за третє місце BRW-ВІК з Володимир-Волинсього, забивши по два голи в обох таймах, не залишив жодних шансів на бронзові нагороди львівському УФК - 4:0.