Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Суркіс: Ярославський для мене не авторитет у футболі

06.04.2010 10:25 130 0

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс вважає, що судді його клубу не допомагають, і це просто збіг обставин.

"Мені самому це неприємно. Правильно у свій час сказав Ахметов, що не хотілося б після кожного епізоду виправдовуватися", - розповів Суркіс в інтерв`ю газеті "Сегодня".

Також Суркіс прокоментував висловлювання власника "Металіста" Олександра Ярославського, який заявив, що з Суркісом "Динамо" нічого не вигравало.

"Але те, до чого договорилися Ярославський і Геллер, просто некоректно стосовно "Динамо". До мене - добре, до мого брата - така справа. У відношенні "Динамо"... Ярославський договорився до того, що "Динамо" при нас нічого не виграло.

Нагадаєте йому, скільки разів "Динамо" ставало чемпіоном України (13). Якщо він вважає, що це "нічого не вигравало", то нехай хоча б раз стане чемпіоном. Але він усе спихає на суддів."

Суркіс також не вважає, що у грі 23 туру у першому голі у ворота "Зорі" був офсайд.

"Що стосується Геллера (президент "Зорі")... Нехай із третьої камери подивиться уважно й побачить, було там поза грою чи ні. Якщо суддя помилився, нехай його дискваліфікують. Наступний буде думати, помилятися чи ні. Але в мене інша інформація - про те, що треба було б подивитися фрагмент із третьої камери.

Як стверджує моя наукова група, що знімала матч, офсайду й близько не було".

Крім того, Суркіс підтримав ідею про незалежний від ФФУ суддівський комітет під керівництвом іноземця.

"Геніальна ідея. Я її підтримую. Я за те, щоб він очолював комітет, який карає суддів. А якщо неможливо підпорядкувати одній людині - запросити іншу. Не шкодувати на це грошей".

Коментуючи вимогу Ярославського продати "Динамо" або піти із ФФУ, Суркіс сказав: "Мій старший брат і я - дві різні людини. Так, ми брати, і ніколи один від одного не відмовимося. Але чи моєму брату з посади президента ФФУ, вирішувати йому. А продавати мені клуб чи ні - не великий мені Ярославський авторитет у футболі, щоб диктувати мені. Коли захочу, продам".

Коментарі ()