Збірна України (U-18) з баскетболу 3х3 втретє перемогла на чемпіонаті світу

01.07.2017 10:06 390 0

Чоловіча юнацька збірна України перемогла Бахрейн у третьому матчі групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - 17:5.

У дебюті поєдинку суперники понад хвилину не могли відкрити рахунок. Врешті Шорсткий влучив з-за дуги. Ще через хвилину українці подвоїли перевагу - 4:0.

Після чотирьох хвилин ігрового часу українці вже мали 7 очок переваги, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Лише після 4-х з половиною хвилин гри бахрейнцям вдалося "розмочити" рахунок. Втім, суперник не опускав руки. Згодом йому вдалося скоротити різницю до 6 очок - 3:9.

У підсумку українці впевнено довели зустріч до перемоги - 17:5.

У заключному матчі групового етапу збірна України зіграє проти команди Грузії.

Нагадаємо, у перший ігровий жень українці перемогли чемпіонів світу 2015 року з Нової Зеландії та чинних чемпіонів світу з Катару.

Зауважимо, що таким чином, після трьох перемог, "синьо-жовті" вже забезпечили собі місце у плей-офф.