Українці за кордоном: Зайцев та Сандул зійдуться у плей-офф, Корнієнко - у півфіналі

01.05.2017 15:22 237 0

Центровий збірної України Артем Пустовий, який виступає в складі Обрадойро, зазнав поразки в матчі 31 туру чемпіонату Іспанії. Команда українця поступилася Валенсії В'ячеслава Кравцова, який продовжує відновлюватися після травми, програвши на виїзді з рахунком 74:85.

Пустовий вийшов у старті, відіграв 18 хвилин, за які відзначився 11 очками (4/6 двоочкових, 3/3 штрафних), зробив 5 підбирань (1 в атаці), 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті і 5 фолах. "Обрадойро" займає 15 місце з 9 перемогами і 20 поразками.

Перший матч півфіналу чемпіонату Естонії програв Тарту Рок українського форварда Макса Конате, який вдома поступився клубу Рапла - 60:70. Українець за 13 хвилин на паркеті відзначився 9 очками (3/6 двоочкових, 1/3 триочкових), 7 підбираннями (3 в атаці) і 2 передачами при 2 фолах і 2 втратах.

Першим у півфінал чемпіонату Болгарії вийшов Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка. Команда українця в першому домашньому матчі серії перемогла з рахунком 109:71, а наш бігмен за 17 хвилин набрав 10 очок (3/4 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/2 штрафних), оформив 6 підбирань (2 в атаці) і зробив 1 блок-шота при 2 фолах і 1 втраті.

У другому матчі серії Лукойл переміг на виїзді з рахунком 85:71, а Корнієнко, вийшовши в старті, відіграв 20 хвилин, набрав 16 очок (5/6 двоочкових, 1/3 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 7 підбирань (5 в атаці) і 3 блок-шота при 3 фолах і 3 втратах.

Ігор Зайцев. Світлина ФБУ

Роса Радом українського бігмена Ігоря Зайцева виграв домашній матч регулярного чемпіонату Польщі, здолавши вдома Кросно з рахунком 63:65. Українець, вийшовши в старті, відіграв 22 хвилини, набрав 10 очок (2/5 двоочкових, 2/3 триочкових), зробив 6 підбирань (1 в атаці) і 1 блок-шот при 1 втраті і 2 фолах.

30 серпня команди польського чемпіонату провели останні матчі "регулярки". Роса Радом у другій грі за тиждень на виїзді вирвали перемогу в матчі з Штельметом - 86:85. У цьому матчі Зайцев увійшов в гру з лави і за 22 хвилини набрав 14 очок (4/7 двоочкових, 1/3 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 6 підбирань і 1 передачу при 1 втраті і 3 фолах.

Також в рамках останнього туру у Польщі було зіграно українське дербі, в якому Туров Дениса Яковлєва вдома поступився Торуні Максима Сандула - 86:89. Яковлєв в цьому матчі вийшов у старті і за 20 хвилин записав до активу 8 очок (1/2 двоочкових, 2/4 триочкових), 1 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 3 втратах і 2 фолах. Сандул на майданчику провів 10 хвилин, набрав 3 очки (1/3 двоочкових, 1/1 штрафних) і зробив 3 підбирання при 2 втратах і 4 фолах.

Максим Сандул. Світлина ФБУ

За підсумками регулярного чемпіонату Торунь Сандула посів 4 місце (21 перемога, 11 поразок) і в плей-оф зіграє проти Роса Радом Зайцева, який став 5-м (21 перемога, 11 поразок). Туров в польському постсезоні не зіграє - команда Яковлєва закінчила регулярний чемпіонат 10-ю з 17 перемогами і 15 поразками.

Зазнав поразки в першому матчі плей-оф П'єно Жвайгждес українського бігмена Андрія Агагфонова. Команда українця на виїзді поступилася Летувос Рітас (73: 106), а Агафонов за 15 хвилин не набрав жодного очка (0/1 двоочкових), зробив 2 підбирання та 1 результативну передачу.

Зазнав поразки в чемпіонаті Македонії Козув українського центрового Костянтина Анікеєнко. Команда українця на виїзді поступилася Карпошу з рахунком 77:85, а сам бігмен відіграв 8 хвилин і набрав 2 очки (1/1 двоочкових), отримавши при цьому 2 фоли. "Козув" в македонському чемпіонаті йде на 6-му місці з 2 перемогами і 8 ураженнями.

Виграв перший матч у плей-оф третього дивізіону чемпіонату Франції Кемпер В'ячеслава Боброва, який відкрив серію домашньою перемогою над Шартре - 99:83. Форвард збірної України за 25 хвилин набрав 12 очок (3/6 двоочкових, 0/1 триочкових, 6/7 штрафних), зробив 5 підбирань і 4 ассисти.

Канту українського наставника Кирила Большакова програв Тренто в передостанньому 29-му турі регулярного чемпіонату Серії А. Команда нашого фахівця поступилася з рахунком 77:91 і перед заключним матчем італійської "регулярки" займає 13 місце в таблиці з 11 перемогами і 18 поразками.