Пустозвонов - у півфіналі чемпіонату Румунії. Результати українців за кордоном

25.04.2017 12:31 715 0

Український свінгмен Монако Сергій Гладир допоміг монегаскам виграти домашній матч чемпіонату Франції проти Ліможа - 92:88. Наш баскетболіст, вийшовши з лави на 16 хвилин, записав до активу 11 очок, 5 підбирань і 2 передачі при 1 фолі.

Центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий не врятував свою команду від поразки у домашньому матчі чемпіонату Ліги ACB,  якому його клуб поступився Мурсії - 78:86, інформує сайт Федерації баскетболу України.

Українець, вийшовши з лави, відіграв 17 хвилин, за які відзначився 10 очками, 3 підбираннями та 1 блок-шотом при 1 втраті і 5 фолах.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов не врятував Єнісєй у матчі Ліги ВТБ проти Хімок. Команда українця програла з рахунком 64:104, а Лукашов за 8 з половиною хвилин відзначився 3 очками й 1 передачею при 1 фолі й 1 втраті.

Результативний третій матч чвертьфінальної серії чемпіонату Румунії провів український форварда Клужа Максим Пустозвонов. Команда нашого баскетболіста оформила вихід у півфінал, вигравши третій матч серії у клубу Крайова з рахунком 107:71.

Пустозвонов, вийшовши у старті, відіграв 23 хвилин, набравши 21 очко при 100% реалізації кидків з гри, а також зробивши 1 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фолі і 1 втраті. У півфіналі Клуж Пустозвонова зіграє проти Ораді.

У межах 29 туру чемпіонату Польщі відбулося українське дербі, у якому Роса Радом Ігоря Зайцева з рахунком 90:83 вдома обіграв Туров Дениса Яковлєва.

Зайцев за 8 хвилин на паркеті відзначився 4 очками, 1 підбиранням та 1 блок-шотом при 4 фолах. Яковлєв, вийшовши в старті, відіграв 25 хвилин, набрав 9 очок, зробив 6 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення при 3 втратах і 3 фолах.

Торунь Максима Сандула на домашньому паркеті поступився лідеру чемпіоната Анвілу - 69:73. Українець за 9 хвилин відзначився 1 набраним очком, 2 підбираннями в атаці, 1 передачею та 1 перехопленням при 3 фолах.