Суперліга. "Ферро-ЗНТУ" спокійно розгромив "Київ"

20.12.2013 19:48 682 0

Захопивши ініціативу на початку матчу, "Ферро-ЗНТУ" здобув упевнену домашню перемогу над "Києвом" з рахунком 93:60.

Снайперські здібності Олександра Рибалка, який забив 4 дальніх кидків у першій чверті, дозволили "Ферро-ЗНТУ" повести +16 ще у дебюті поєдинку.

Тож на велику перерву команди вирушили за переконливої переваги господарів паркету (45:26), пише офіційний сайт Суперліги України.

І хоча у третій чверті баскетболісти столичної команди вирівняли гру, відіграти відставання чи бодай зменшити розрив у рахунку вони не зуміли.

Натомість, потужний фінішний спурт "Ферро", який виграв заключну десятихвилинку з рахунком 25:13, забезпечив запорожцям найбільш яскраву перемогу у сезоні.