Українські скелелази зібрали повний комплект нагород на Кубку Європи

20.04.2016 15:21 291 0

Тарнув (Польща) приймав перший етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння.

Турнір проходив у дисципліні "швидкість". Українські спортсмени виграли три нагороди, інформує сайт Спортивного комітету України.

Чемпіоном в групі "В" став представник Кіровограда Єгор Шаповалов. Срібло у "юніорах" виборов одесит Костянтин Павленко.

Окрім цього, також у юніорських змаганнях Україна здобула бронзову відзнаку, завдяки зусиллям ще одного спортсмена з Одеси Микити Лук’янова.

У жіночій частині турніру найвищий результат серед українок у Катерини Калмацуй (Одеса). Вона посіла шосту позицію у групі "В".

Загалом у змаганнях взяли участь представники шести країн.

І-й етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння тривав  16-18 квітня 2016 року.

Наступний старт зі "швидкості" заплановано на вересень в Австрії. Змагання проходять під егідою Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC).