Українка встановила світовий рекорд на чемпіонаті Європи серед ветеранів

01.04.2016 15:11 341 0

Чемпіонат Європи-2016 у приміщенні серед ветеранів, який приймає італійська Анкона, перейшов екватор.

Після трьох днів змагань збірна України посідає 12-е місце у медальній таблиці. Наші легкоатлети виграли 12 нагород (5+4+3).

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалася Валентина Крепкіна (Ж50+). У секторі для потрійного стрибка вона виграла золото зі світовим рекордом - 10.77 м. Ще одне золото вона завоювала у секторі для стрибків з жердиною (3.00 м).

Спортивна ходьба на 3000 метрів принесла нашим легкоатлетам три перемоги у різних вікових категоріях: Микола Панасейко (80 років і старші, 19:30.81 хв), Іван Пушкін (атлетів 85+, 21:29.35), Антоніна Тишко (65+, 18:55.62).

Люся Алексєєва (Ж75+) продовжила успіхи українських скороходів, додавши до скарбнички срібло на дистанції 3000 метрів. Ще дві срібні медалі в активі п’ятиборців: Катерини Шведової (Ж70+) та Івана Файчака (Ч75+). Ірина Зозуля була другою з метання молота (3 кг) у віковій категорії Ж60+.

Третіми на дистанції 3000 м стали Надія Сухарина (Ж40+) і Лариса Лебєдєва (Ж75+). Микола Панасейко (Ч80+) виграв бронзу з бігу на 3000 м.