Суперліга (жінки). Галичанка завдала Карпатам першої поразки у сезоні

12.02.2016 18:37 537 0

Гандболістки львівської Галичанки обмінялися перемогами з теперішнім лідером чемпіонату ужгородськими Карпатами у межах перенесених матчів 10-го туру чемпіонату жіночої Суперліги.

У першому матчі в Ужгороді гандболістки Карпат здобули вольову перемогу з рахунком 26:25, а у другому матчі сильнішою була Галичанка - 25:20.

По ходу першого тайму Галичанка програвала з рахунком 7:11, а на перерву команди пішли уже з рівним рахунок 11:11, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Для Галичанки перемога над Карпатами стала першою у сезоні. У трьох попередніх матчах перемоги святкувала команда з Ужгорода.

Чемпіонат України-2015/16 з гандболу

Жіноча Суперліга

Матч 10-го туру

12 лютого

Карпати - Галичанка 20:25 (11:11)

Турнірне становище: Карпати - 38 (20), Галичанка - 30 (18), Дніпрянка - 19 (16), Спартак - 11 (16), Реал - 6 (18), Економ-Універ - 0 (16).