Зевіна - шестиразова чемпіонка Кубку України, Шевцов ледь не встановив новий рекорд

17.12.2015 14:05 271 0

Дарина Зевіна стала шестиразовою чемпіонкою національного Кубку України-2015, який проходив у Дніпропетровську.

Спортсменка фінішувала першою на незвичних для себе дистанціях: 100 м вільним стилем (56.01), 800 м вільним стилем (9:00.18), 100 м батерфляєм (1:01.92), 400 м вільним стилем (4:19.19), 200 м вільним стилем (2:01.10) та 200 м комплексним плаванням (2:19.56).

У перший день змагань хороший результат показав представник Запорізької області Сергій Шевцов, інформує офіційний сайт Федерації плавання України.

На дистанції 100 метрів вільним стилем він фінішував з результатом 49.58 с. За історію незалежної України лише 6 плавців спромоглися подолати 50-ти секундний бар'єр.

17-річному хлопцю не вистачило лише 22 сотих секунди до рекорду України.

Загалом участь у Національному Кубку України взяли 387 плавців з 14 областей України та міста Києва.

Подивитися результати змагань можна тут.