Степаненко: Ми вистояли і їдемо у Францію, ми раді і, думаю, задоволена вся Україна

19.11.2015 10:53 275 0

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко підвів підсумки матчу-відповідь плей-офф Євро- 2016 проти Словенії (1:1), результат якого вивів українську національну команду у фінальну частину чемпіонату Європи.

"Відчуваю радість. Був важкий день, важкий матч. Ми вистояли і їдемо у Францію, ми раді і, думаю, задоволена уся Україна.

Суперник давив, було видно їх настрій, багато провокували. Суддя піддавався на дії публіки. Це позначалося. У другому таймі ми поспокійніше почали грати. Могли забити і раніше.

Що стосується моменту, коли П`ятов витягнув м'яч з нижньої "шестірки", то це якраз був "мій" гравець, я грав з ним, і коли розвертався - "поїхала" нога. Не знаю, чому. Ми просили, щоб поле полили перед грою, а його не полили, а потім вийшло, що в другому таймі чи то роса випала, чи то в перерві поле поливали, але поле було мокрим. Слава богу, що Андрюха виручив", - цитує Степаненка офіційний сайт телеканалу Футбол.