Українці Попов і Самодай вперше потрапили на європейський п'єдестал

24.07.2013 15:25 181 0

Українські волейболісти-"пляжники" вперше за всю історію виступів на "дорослій" європейській арені стали призерами.

У минулий вік-енд на другому турнірі "Мастерс" чемпіонату Європи у сербському місті Нові Сад 22-річні Сергій Попов і Валерій Самодай зійшли на третю сходинку п'єдесталу.

Попов і Самодай отримали п'ятий рейтинг і право стартувати у Сербії з другого раунду основної сітки. Українці по черзі обіграли пари з Франції та Польщі.

У четвертому раунді українцям довелося на тай-брейку з рахунком 16:18 поступитися дуету №1 турніру - австрійцям Клеменсу Допплеру й Александеру Хорсту. Однак згодом Попов і Самодай обіграли поляків Пьотра Кантора та Бартоша Лосіяка, увірвавшись до півфіналу.

Далі Сергій і Валерій у гострій боротьбі програли німцям Ларсу Флюггену й Александеру Валкенхорсту, після чого у поєдинку за бронзу виграли в інших німців - Фінна Діттельбаха й Еріка Коренга.

У стартовому континентальному турнірі "Мастерс" в австрійському Бадені Сергію та Валерію теж вдалося потрапити до числа 32-х, однак там довелося їм задовольнитися лише 21-ю позицією.

За матеріалами газети "Спорт-Экспресс в Украине"