Українці вибороли три медалі на турнірі у Празі

14.06.2011 11:12 153 0

13 червня у столиці Чехії відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір Меморіал Йожефа Одложіла, що входить до календаря Європейської легкоатлетичної асоціації.

Найкращий здобуток українців на цих змаганнях - друге місце Андрія Семенова в секторі для штовхання ядра. Лише в одній спробі, але одеситу таки вдалося послати снаряд за двадцятиметрову позначку - 20м17см. Поступився Андрій латишу Маріусу Уртанзу, програвши рівно 10см, пише сайт ФЛАУ.

Третьою на дистанції 400 метрів з бар'єрами серед жінок фінішувала фіналістка пекінської Олімпіади Анастасія Рабченюк. Результат киянки - 55.74сек. Перемогла у цьому забігові господарка турніру Сюзанна Хейнова, встановивши новий рекорд змагань - 54.44сек.

Прекрасний результат показала юна Анастасія Ткачук, котра ще минулого літа виступала на першій юнацькій Олімпіаді. У забігові В на 800 метрів Настя фінішувала першою з результатом 2:01.51сек. У найсильнішому забігові А стартувала віце-чемпіонка світу та Європи в закритих приміщеннях Тетяна Петлюк, котра перетнула фініш сьомою зі своїм найкращим результатом нинішнього сезону - 2:01.84сек.

Переможницею жіночого бігу на 800 метрів стала алжирка Захра Бурас - 1:59.21сек. Це особистий рекорд атлетки. У зведеному протоколі двох забігів Анастасія Ткачук стала сьомою, а Тетяна Петлюк - восьмою.