Харлан - бронзова призерка "Московської шаблі"

27.03.2011 20:42 176 0

У російській столиці відбувся етап міжнародної серії Гран-прі з фехтування "Московська шабля".

Бронзовим призером змагань стала олімпійська чемпіонка пекінських Ігор-2008 у командній першості українка Ольга Харлан, повідомляє "Укрінформ" із посиланням на Міжнародну федерацію фехтування (FIE).

На шляху до п'єдесталу спортсменка з Миколаєва по черзі перемогла свою співвітчизницю Галину Пундик з Нетішина Хмельницької області (15:7), Ізабелу Саєвич з Польщі (15:5), росіянок Діну Галіакбарову (15:11) та Катерину Д'яченко (15:11) і лише у півфіналі поступилася ще одній господарці турніру Софії Вєлікой (11:15).

Саме росіянка у підсумку стала переможницею, обігравши у фіналі дворазову олімпійську чемпіонку американку Маріель Загуніс (15:11). Третє місце Ольга Харлан розділила з Чжи Єн Кім з Республіки Корея.