Україна не здобула медалей у другий день юніорського чемпіонату Європи

05.11.2008 10:35 177 0
Другий день Чемпіонату Європи з фехтування серед юніорів, який стартував 3 листопада в Амстердамі, не приніс Україні медалей, повідомляє Федерація фехтування України .

Найкращий для України результат у жіночій шаблі показала Олена Вороніна, яка в 1/16 фіналу поступилася спортсменці з Німеччини Ганні Лімбах 12:15 і зайняла 24 місце.

Також в 1/16 фіналу вибули з боротьби ще 2 українки: Чудікова Валерія поступилася Юлії Гавріловій з Росії 14:15, а Краватська Олена програла Катерині Кердзіоле з Польщі 12:15.

Ірина Кравчук вибула з попереднього туру і опинилася на 38 місці.

Серед хлопців рапіристів у вісімку сильних вдалося пробитися Ростиславу Герцигу, який в 1/4 фіналу поступився росіянину Тімуру Арсланову 8:15.

Ще троє українців вибули з боротьби в 1/16 фіналу: Володимир Колтиго поступився польському спортсменові Антоні Барзсуку 9:15, Клод Юнес програв італійцю Тобіа Біонда 11:15, Ігор Ревуцький поступився росіянину Дмитру Коміссарову 2:15.