Кубок європейських націй. Українці прикро поступилися в Бельгії

03.11.2008 13:14 156 0

Збірна України у своєму другому матчі в Дивізіоні 2А Кубка європейських націй потерпіла прикру поразку від бельгійців з мінімальним рахунком 8:9.

Усі свої очки господарі забили зі штрафних, які виконував "справжній бельгієць" Алан Вільямс.

Україна виграла перший тайм завдяки спробі Олександра Ломакіна, а коли господарі вийшли вперед, Сергій Церковний зі штрафного знову вивів "жовто-синіх" вперед. Але останнє слово залишилося за Вільямсом, який за три хвилини до кінця матчу втретє покарав збірну за порушення правил зі штрафного.

Кубок європейських націй

Дивізіон 2А

Бельгія - Україна 9:8 (3:5)

Україна: Сухих, Кірсанов, Бубела, Красильник, Ломакін, Малагурадзе, Задвірний, Орлов, Янчий, С.Церковний, Гаркавий, Гегідзе, Р.Церковний, Кравченко, Пономаренко

На заміни виходили: Кулган, Цаденко, Кашлюк, Масляник, Тлатов

Очки: Ломакін (спроба), 34 (0:5), Вільямс (штрафний), 40 (3:5), Вільямс (штрафний), 52 (6:5), С.Церковний (штрафний), 64 (6:8), Вільямс (штрафний), 77 (9:8)